Düğün Fotoğrafçısı Jerfi Şirin

Hayatınızın en özel anını yaşadığınız evlenme sürecinde, siz değerli çiftlerin bütün ihtiyaçlarını biliyor ve bu konuda çalışmalarıma özen gösteriyorum. Yılların verdiği tecrübeyi, işime duyduğum sevgi ile birleştirerek, sizlere estetik değerleri yüksek olan çekimler sunmaktayım.

Hayatınızın geri kalanında hem kendiniz hem de sevdikleriniz ile paylaşacağınız bu özel günün çekimlerini, profesyonel ve kurumsal bir kişiye bırakmanın avantajını sonuna kadar yaşayacaksınız. Gerek çekim kompozisyonları konusunda ki geniş perspektifim gerekse de bu konuda ki sanatsal yeniliklerim ile sizlere unutulmaz çekimler vaat ediyorum.

Düğün fotoğrafçısı anlayışının geniş bir yelpazeye yayıldığı bu günlerde, ben de sizin istekleriniz doğrultusunda esnek bir çekim süreci sunuyorum. Dilerseniz o gününüzde, sizin ilk hazırlık aşamalarınızdan(evdeki hazırlıklar, kuaför, makyaz, kız alma, diğer detaylar vb.) düğün sonuna kadar her anınızı adım adım kareleyebilir, dilerseniz de sadece 2-3 saatlik bir dış çekim planlayabiliriz.

En unutulmaz günlerinizden birisi olan düğün gününüz, ve bu gününüzü sonsuza kadar saklamak için ben;

düğün fotoğrafçısı

Jerfi Şirin, olan gücüm ve bilgi birikimimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyorum.

Henüz karar vermeden önce, muhakkak telefon ile detaylı görüşüp gerekirse bir araya gelip birlikte karar vermek en doğrusu olacaktır. Altta yapmış olduğum düğün fotoğraf çekimlerinden bazılarını inceleyebilirsiniz.

Düğün fotoğrafçısı olarak hizmet verdiğim yerler; Bodrum / Datça / Marmaris / Fethiye / Muğla

Düğün Fotoğrafçısı Jerfi Şirin” için bir yorum

  1. Merhaba. Marmaristeyim. Marfod (marmaris fotoğraf dostları derneği) ve fedarasyona kayıtlı fotoğrafçıyım. Ben elsanatlarından kaat’ı sanatı yapıyorum. Ve bunu gelin damat fotoğrafı çalışarak emeğimi paraya çevirmek istiyorum. Mailinize çalışmamı atıcam. Gelin damat çalışmalarımı tamamladığımda isterseniz size atabilirim. Arzu eden kişilerin fotğrafını çalışabilirim. Teşekkürler.

Yorumlar kapatıldı.